Zvaigznes, kuru izskatu maina kontaktlēcas

Kuras zvaigznes lieto kontaktlēcas? Jau vairāk kā gadu desmits ekrānos redzamie aktieri un citi zināmie cilvēki nepavada ne dienu bez redzes palīgierīcēm. Esam gatavi Jums pastāstīt, kas ir šie slavenie cilvēki.

Robert Pattinson

Daudzu jaunu meiteņu sirdis iekarojis aktieris Robert Pattinson iespējams neatklāja vienu mazu savas pievilcības noslēpumu – acu lēcas. Maz kam ir zināms, ka pirms filmas „Krēsla“, Robert Pattinson tēloja Cedric Diggory 2005 Harija Potera filmā. Aktieris vislielāko popularitāti sagaidīja pēc pirmās filmas daļas „Krēsla“ – iespējams sakritība, varbūt ne – mainot savu gaišzilo acu krāsu pret brūnu. Pievilcīgais aktieris lēcas nēsāja vēl pirms slavenās filmas, bet kastaņkrāsas acis acīmredzami uzlaboja ne tikai redzi, bet arī popularitātes rādītājus.

Orlando Bloom

38-gadīgais angļu aktieris, kuru izslavināja tādas filmas kā „Ziedu valdnieks“ vai „Karību jūras pirāti“ izrādās tā pat nēsā kontaktlēcas. Lēcas viņam kalpo ne tikai kā redzes korekcijas līdzeklis, bet arī maina dabisko acu krāsu. Varbūt ievērojāt, ka dažās filmās brūno Orlando acu krāsu maina zila. Bet izmainītā acu krāsa nesamazina aktiera pievilcību un daudzums fanu pat neievēro šīs acu krāsas izmaiņas.

Jennifer Aniston

Vai zināji, ka seriāla Draugi varone Rachel – Jennifer Aniston – līdz savas karjeras uzsākšanai kino bija uzticama briļļu nēsātāja? Bet tās traucēja aktrisei dabūt daudzas lomas. Tāpēc pati dzīve piespieda valkāt kontaktlēcas. Šodien Jennifer daudzās filmās var pamanīt nēsājot spilgti zilas krāsas lēcas.

Ivanka Trump

Lieliska uzņēmēja Ivanka Trump veiksmīgi darbojas skaistuma industrijā. Viņai pieder juvelieru dārglietu līnija, kā arī plaša zīmolu somiņu kolekcija. Nav brīnums, ka šī dāma nebaidas dēļ skaistuma izdarīt visu, pat ielaist savās acī pāris svešķermeņus. Ivanka Trump ir diezgan neierasts kontaktlēcu lietošanas piemērs: meitenes dabiskā acu krāsa ir brūna, bet kontaktlēcas viņa nēsā tikai dēļ tumšās dzintarkrāsas maliņas.

Dēļ viena vai cita iemesla acu lēcas nezaudē popularitāti arī slavenu cilvēku starpā. Taču mainīties un nedaudz atjaunoties vēlas visi. Varbūt laiks izmēģināt? Kas lai zina, varbūt brūna acu krāsa Jums piestāvēs labāk nekā dabiski zaļā.

Leave a Reply