Kur izmantot vecu lēcu konteineri

12 ģeniāli veidi kur izmantot vecu lēcu konteineri

Tikko paiet mēnesis vai nopērc jaunu lēcu pāri un, skat, vēl viens pavisam neslikta izskata konteiners ceļo tieši uz miskasti… STOP! Kāpēc tik drastiski? Praktiski cilvēki zina – nav nekā (vai gandrīz nekā), ko nevar izmantot otru reizi. Lēcu konteiners nav izņēmums, tad dalāmies ar 12 oriģināliem veidiem, kā šo lēcu kopšanas līdzekli piecelt otrajai dzīvei pilnīgi citam lietošanas mērķim.

1. Ceļojumā: Zāļu kastīte

 FarmaceitiskieJa gatavojies ceļojumam, bet tev nepārtraukti ir jālieto ārsta izrakstītas zāles, ceļojuma laikā nepieciešamās tabletes viegli ietilpināsi lēcu konteinerā. Tādā gadījumā nevajadzēs līdzi vazāt vairākas kastītes vai plāksnītes ar zālēm.

2. Ceļojumā: Šampūnam un kondicionierim

 ŠampūnsGatavojies īsam izbraucienam un ceļojuma soma, kā izrādījās – nav no gumijas, tad atliek meklēt veidus kā ietaupīt vietu bagāžā. Vietā tam, lai ņemtu līdzi lielās šampūna un kondicioniera pudeles, vienreizējas devas vari ieliet vienā vai vairākos konteineros (atkarībā no ceļojuma ilguma).

3. Ceļojumā: Ķermeņa losjonam

Ķermeņa losjonsJa bez ķermeņa losjona nevariet iedomāties mazgāšanos dušā, tad konteiners arī šeit ļoti labi noderēs. Vienā konteinerā losjons ietilps pat divām lietošanas reizēm.

4. Ceļojumā: Zobu pastai

Zobu pastaJa ceļojuma somā grūti atrast vietu pat zobu pastas tūbiņai, bet zobus tev patīk tīrīt pēc katras ēdienreizes, lai kur arī atrastos, zobu pastu vari līdzi nēsāt arī konteinerā. Tas tiešām neaizņems daudz vietas čemodānā vai somiņā.

5. Ceļojumā: Ausu aizbāžņiem (piem., lidojuma laikā)

 Ausu aizbāžņiNovērtē komfortablus lidojumus? Bet varbūt patīk iesnausties braucot autobusā / vilcienā / automašīnā? Tad patīkamākai nosēšanai ar lidmašīnu vai trokšņa noslāpēšanai izmanto ausu aizbāžņus. Arī tos vari turēt lēcu konteinerā un tie vairs nepazudīs somiņā un būs pa rokai, kad tie visvairāk nepieciešami.

6. Garšvielām

SGaršvielasāls un pipari vienmēr būs pa rokai vienā vietā – vienā konteinera nodalījumā ieber sāli, otrajā – piparus. Ļoti ērts veids nepieciešamākajām garšvielām, kurš neaizņems daudz vietas virtuves skapītī.

7. Sēklu diedzēšanai

 KāpostiPatīk nodarboties ar dārzniecību ne tikai dārzā, bet arī mājās? Nelielus garšaugus vari iestādīt vienkārši konteinerā un uz palodzes radīt savu miniatūrisko dārziņu ar iecienītākajiem augiem.

8. Nelielai bižutērijai

 AuskariJa uztraucies, ka kaut kur atvilktnē vai uz plaukta pazudīs vērtīgi gredzeni vai mazi auskariņi, tos ērti vari ielikt konteinerā. Ļoti noderīgs ceļojot – starp daudzajām mantām būs viegli atrast savas rotaslietas.

9. Lūpu balzamam

 Lūpu ziedeRoku darbu lūpu balzamu cienītājiem īpaši noderēs konteineris to turēšanai. Nelielo konteineri ir ērti nēsāt rokassomiņā, tas nav dziļš, tad ar pirkstu paņemt nepieciešamo balzama daudzumu ir tiešām ērti. Vienā konteinera nodalījumā varēsiet turēt viena veido, otrajā cita veida balzamu.

10. Telefona vai mp3 atskaņotāja austiņām

AustiņasSomiņā vai mugursomā iemestas austiņas pieprasa daudz enerģijas un pacietības mēģinot tās izpiņķerēt, bet uz austiņām sakrājas netīrumi. Izgriežot caurumiņus abās konteinera daļās, varēsiet tajā daiļi ielikt austiņas, bet vadu aptīt ap vidējo konteinera daļu.

11. Atslēgām

 TaustiņšNu jau tiešām nepaņemsi svešas atslēgas, ja pie savējām piekarināsi piekariņu, kuru ir ļoti viegli uztaisīt tieši no veca lēcu konteinera. Atliek izmantot fantāziju un izdomāt kā to oriģināli izgreznot.

12. Rokdarbu līdzekļiem

KrellesRokdarbu entuziasti lēcu konteinerus var izmantot sīku detaļu vai materiālu turēšanai. Šeit lieliski ietilps nelielas pērlītes, podziņas vai spīdumi. Lai arī cik ļoti tu novērtētu „māksliniecisko“ atmosfēru savās mājās, kad visur pa rokai ir tavai iemīļotajai nodarbei nepieciešamās lietas, bet vai tad tā nav daudz kārtīgāk?

Un tie ir tikai daži visvairāk izplatīti lietotu konteineru izmantošanas veidi, bet neierobežotā fantāzija varētu atrast vēl vairāk. Ceram, ka kaut vienu no idejām izdosies izmantot savā dzīvē.

Leave a Reply