ķermeņa losjons

Speciālists iesaka: kādas krāsainās lēcas maskē vislabāk?

Bieži vien sagaidām dažādus jautājumus un lūgumus ieteikt, tādēļ nolēmām savā timekļa žurnālā atvērt rubriku „Jautājiet – palīdzēsim”, kurā konsultēsim jums aktuālos jautājumos. Šoreiz labprātīgi atsaucāmies uz lasītāja palīdzības saucienu. Lēcu lietotājam ir notikusi mutes trauma un meklē veidus, kā to uz kādu laiku paslēpt un izvēlas tam ļoti pareizu ceļu: maskē trūkumus, izcel priekšrocības. Tad kādēļ gan lai šī priekšrocība nebūtu acis, bet piemērotākais to akcentēšanas veids – krāsainās lēcas? Tālāk – jautājums un mūsu speciālista atbilde.

Jautājums

Speciālista komentārs

Vispirms, ļoti žēl, ka šis nepatīkamais notikums pieprasīja tādus „upurus”. Novērst apkārtējo skatienus no apakšējās sejas daļas, pārceļot to uz augšdaļu, ir tiešām iespējams. Paspilgtināt skatienu tā, lai no tā būtu grūti novērts acis, palīdzēs krāsainās kontaktlēcas.

Tās ne tikai sniedz dabiskas acu krāsas intensīvumu, piesātinātību, bet var arī to kardināli mainīt. Jau nerunājot par vizuāli palielinošo efektu, kurš rodas ieliekot 15 mm diametra (standarta lēcām – 14.2 mm) kontaktlēcas. Tad aplūkosim iespējamos variantus Jūsu notikušā defekta maskēšanai.

Acu krāsu paspilgtinošās lēcas

Tā ir lieliska izvēle tiem, kas izvairās no kardinālām pārmaiņām. Šādas lēcas smalki atdzīvina acu krāsu, to radikāli nemainot. Jūsu gadījumā (zaudējāt nevis vienu, bet pāris zobus) paspilgtinošo lēcu efekts var būt pārāk mazs, lai palīdzētu uz ilgāku laiku novērst sarunas biedra uzmanību no mutes daļas. Šāda veida lēcas varētu izmēģināt kombinējot runāšanu ar sakniebtām lūpām, bet kādēļ tas diskomforts, vai ne?

Acu krāsu mainošās lēcas

Krāsainās lēcas
EyeSmile Readjusted Colors Cool Blue

Vislabākais variants – acu krāsu mainošās kontaktlēcas. Jo lielākas vajadzības maskējot kādu konkrētu trūkumu, jo kardinālākas krāsas izmaiņas. Ja tev ir zilas acis, izvēlies spilgti zaļas lēcas (piem., EyeSmile Readjusted Colors Cool Green), ja brūnas – zilas kontaktlēcas (piem., EyeSmile Readjustes Colors Cool Blue).

Iespējams daudzus pārsteigs, bet pašreiz „uz viļņa”ir neierastu krāsu kontaktlēcas. Gan vīrieši, gan sievietes droši izvēlas Phantasee BigEyes Violet lēcas, kas piešķir acīm maģiski violetu toni. Tas ir lielisks veids kā iegūt skatienu, kuram grūti pretoties. (Ar vienu šāvienu – divi zaķi ;))

Acis tumšinošās lēcas

krāsainās lēcas
EyeSmile Outshined Colors Dolly Black

Ja tavas acis ir gaišas, ieliekot brūnas vai melnas krāsas lēcas (piem., EyeSmile Outshined Colors), tā pat sagaidīsi stulbinošu efektu. Kontaktlēcas, kuras piešķir acīm dziļu un iespaidīgu efektu, palīdzēs hipnotizēt blakus esošos, novēršot viņu uzmanību no „dziļumiem”Jūsu mutē. Tad vienā laikā Jūs ne tikai paslēpsiet nedaudz izretināto smaidu, bet vieglāk piesaistīsiet sarunas biedru.

Acis palielinošās lēcas

Krāsainās lēcas
Phantasee BigEyes Charming Blue

Nav svarīgi kādu krāsu izvēlēsieties, 15 mm diametra krāsainās lēcas piešķirs varavīksnenei apjomu, tādējādi vizuāli to palielinot. Bet cik grūti ir novērst skatienu no lielām, izteiksmīgām acīm, vai ne? Šādu efektu radīs Phantasee BigEyes Charming vai Phantasee BigEyes Awesome lēcas. Pietiks daiļi visiem mirkšķināt un visi aizmirsīs, ka Jūsu sejā eksistē arī citas daļas (deguns, mute u.c.) – iespaidīga lieluma acis neapšaubāmi kļūs par pievilkšanas objektu.

Tātad, iespējas izmantot krāsainās lēcas, kā maskēšanas līdzekli ir tiešām plašas. Ceram, ka atradīsiet sev piemērotāko variantu, kurš palīdzēs tikt vaļā no šī negaidītā kompleksa.

P. S. Komentāros variet uzdot jautājumus, uz kuriem pacentīsimies atbildēt nākamajos mūsu tīmekļa žurnāla ierakstos. Nekautrējieties – jautājiet! 🙂

Leave a Reply