Krāsainās lēcas – baidies, ka izskatīsies nedabiski?

Krāsainās kontaktlēcas

Krāsainās kontaktlēcas ne tikai dod iespēju uzlabot redzi, bet arī paspilgtināt vai pat pilnībā mainīt dabisko acu krāsu. Krāsu izvēle ir ļoti plaša. Variet izvēlēties ierastas, visiem labi zināmas zilas, brūnas vai zaļas krāsas lēcas, bet ir arī iespēja izvēlēties sarkanas, oranžas vai dažādas raibas acu lēcas, kuras piemērotas karnevāliem.

00
Days
02
Hours
16
Minutes
14
Seconds

Krāsainās lēcas ir lielisks veids kā iegūt vēlamo vai paspilgtināt esošo acu krāsu. Tā pat tās var kļūt par spilgtu izskata aksesuāru, bet bieži vien rodas cilvēki, kuri izvairās no krāsainajām lēcām, jo uzskata, ka tās izskatīsies mākslīgi. Mēs noliedzam šo mītu! Sniedzam dažus ieteikumus, kuri palīdzēs izvēlēties krāsainās lēcas un ar kurām Jūsu acis izskatīsies ne tikai dabiskas, bet arī mirdzošas.

Dabisku krāsaino lēcu veidi

Ar minimāli redzamu toni

Kontaktlēcu virsma ar tikko ieskatāmu krāsas toni ir paspilgtināta ar zilu vai zaļu krāsu. Redzamā lēcas krāsa ir diezgan vāja un drastiski nemainīs Jūsu dabisko acu krāsu, bet gan piešķirs ekskluzīvu toni. Nepietiek ar to, šīm lēcām ir praktisks labums – lēcas ar toni ir vieglāk pamanāmas, kad tās mēģināsiet ielikt, izņemt vai vienkārši nokritīs.

image2-300x189

Paspilgtinošas krāsu

Krāsu paspilgtinošas kontaktlēcas lieliski der tiem, kas priecājas par savu dabisko acu krāsu, bet vēlētos, lai tā būtu intensīvāka un sulīgāka. Dēļ šīm lēcām zaļas acis kļūst gluži kā smaragds, bet zilas – kā jūra. Paspilgtinošās lēcas ir pilnībā pārklātas ar krāsas toni un tās ir nedaudz tumšākas par lēcām ar vieglu redzamības toni. Nepietiek ar to, šīm lēcām ir vairāki toņi, atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko.

image1-300x200

Vispārīgi padomi

Vēloties, lai kontaktlēcas izskatītos pēc iespējas dabiskāk, iesakām:

  • paspilgtināt tikai savu acu varavīksnenes maliņu, kā rezultātā Jūsu acu krāsa kļūs uzkrītošāka un spilgtāka;
  • stipri neattālināties no savas dabiskās acu krāsas un izvēlēties līdzīgu toni. Ja Jūsu acu krāsa ir zila variet izvēlēties pelēkas vai zaļas krāsas lēcas, ja brūnas – gaiši brūnas, medus toņa lēcas;
  • izvēlēties lēcas, kuras derētu pie Jūsu matu vai ādas krāsas. Ja Jūsu āda ir gaiša, nav ieteicams nēsāt īpaši tumšas krāsas lēcas.

Un svarīgākais padoms – nebaidīties! Tagad tiek piedāvātas daudzas, dažādu krāsu lēcas. Eksperimentējiet un atrodiet to, kas vislabāk der pie Jūsu izskata un personības. Atraduši piemērotas lēcas, nevēlēsieties no tām atvadīties. Vēlam veiksmi lēcu meklēšanā!

Leave a Reply