Krāsainās kontaktlēcas „Phantasee“

Krāsainās lēcas „Phantasee“ – esi tāds kāds gribi būt!

Jaunākie kontaktlēcu jaunumi ziņo – nav svarīgi vai gēni noteica debeszilas krāsas acis, vai brūnas kā piena šokolāde, tu bez problēmām vari mainīt acu krāsu un priecāties par sen iekārotām! Jaunās krāsainās lēcas „Phantasee“ ir gatavas visas fantāzijas pārvērst realitātē. Tās izceļas ar labi apdomātu dizainu, kurš ļauj radīt neticamu, rotaļīgu un pārsteidzošu izskatu. Plašāk par šo krāsaino jaunumu.

Dabiska izskata acis

Krāsainās lēcas
Krāsainās lēcas

Krāsas šajās lēcās atgādina cilvēka acs varavīksnenes zīmējumu, tādējādi tiek izdabūts īpaši dabisks rezultāts. Nevajadzēs uztraukties par apkārtējo uzmanību dēļ samākslotām lelles acīm.

Dauz izteiksmīgāks skatiens

Visu krāsu Phantasee kontaktlēcām ir tumšas kontūras lēcas malās, kas piešķirs acīm spilgtumu un izteiksmīgumu, tādējādi skatiens kļūst dziļāks un iespaidīgāks. Šādu efektu var arī sasniegt nemainot dabisko acu krāsu. Tam ir paredzētas Phantasee Natural Ring kontaktlēcas ar 15 mm maliņu. Pateicoties šīm lēcām izcelsiet dabisko acu skaistumu.

Lielāku acu efekts

Krāsainās lēcas
Krāsainās lēcas

Daudzi bieži pasapņo par lielākām acīm, no kurām grūti novērst skatienu. Tagad to realizēt ir pavisam vienkārši. Kontaktlēcu Phantasee BigEyes Awesome un Phantasee BigEyes Charming diametrs ir pat 15 mm. Valkājot šādas lēcas acis izskatīsies vizuāli lielākas un skatiens pievelkošs.

Plaša krāsu izvēle

Gaišu acu īpašnieki, kas sapņo par tumšākām acīm, bet pēc spilgtuma alkstošiem brūnačiem lieliska izvēle būs Phantasee BigEyes kontaktlēcas. Lieliski tumšākās paletes toņi (melnas (Black), brūnas (Brown), brūnganas ((Sexy Brown), riekstu krāsas (Hazel)) kā arī kolosālās – violetās (Violet) krāsas lēcas. Ar tām neapšaubāmi kļūsiet par vakara zvaigzni.

Tiem, kas sapņo par rotaļīgām, nerātnām zilām vai zaļām acīm piedāvājam izmēģināt glamūru Phantasee Glam paleti ar debeszilām(Aqua), okeāna zilām (Blue) un ezera dzelmes zaļām (Green) lēcām.

Maģiska skatiena efektu radīs pelēkās (Grey) Phantasee BigEyes Charming un Phantasee BigEyes Awesome lēcas ar vizuāli palielinošu acu efektu. Phantasee BigEyes Awesome krāsu paletē atradīsiet arī silto medus toni (Honey).

Phantasee_lesiai
Krāsainās lēcas „Phantasee“ un „ColorVUE TruBlends One-Day Rainbow Pack“

Katru dienu citāds izskats

Trublends One-Day Rainbow Pack
Trublends One-Day Rainbow Pack

Arī tiem ir izeja kas vēl nav nolēmuši kādu acu krāsu gribētu – TruBlends One-Day Rainbow Pack vienas dienas lēcu iepakojums, kurā ir pieci dažādu toņu lēcu pāri. Šādas lēcas ļaus ne tikai atrast piemērotāko krāsu, bet arī katru dienu izskatīties savādāk.

Iepakojumā ir populārākās krāsas: zila (Blue), zaļa (Green), pelēka (Grey), riekstu toņa (Hazel), brūnas (Brown), tad izvēlēties kaut ko tieši sev nebūs sarežģīti.

Krāsainās lēcas – arī redzes korekcijai

Visas Phantasee krāsainās kontaktlēcas var būt lietojamas ne tikai kā aksesuārs. Izvēloties piemēroto stiprumu, ar tām var arī koriģēt tuvredzību. Ja redze ir laba ir jāizvēlas -0,00 dioptriju kontaktlēcas.

Krāsainās lēcas – tā ir iespēja izskatīties savādāk: nerātns zilacis, noslēpumainu zaļacis, bet varbūt brūnacis kārdinātājs. Lēcas Phantasee – tas ir vēl viens veids kļūt par tādu, kādu vēlies kļūt.

Leave a Reply