Miru 1day

Miru 1day – citāds viedoklis par kontaktlēcu valkāšanu

„Miru“ japāņu valodā nozīmē „redzēt“, bet jaunās vienas dienas kontaktlēcas Miru 1day sniedz ne tikai labāku redzi – īpaši plānajā iepakojumā ietilpinātās lēcas bija radītas tam, lai sniegtu jaunu nozīmi kontaktlēcu lietošanai. Miru 1day lēcas ir ne tikai ērti valkāt, bet arī nēsāt līdzi. Ar ko šīs Japānā „dzimušās“ kontaktlēcas ir tik īpašas?

Par „Menicon“

Miru 1day ražotājs – japāņu kompānija „Menicon“, veiksmīgi nostiprinājusies kontaktlēcu tirgū. Šis kontaktlēcu un kopšanas līdzekļu ražotājs neizvairās eksperimentēt un izmantot jaunākās tehnoloģijas tam, lai vispusīgi apmierinātu lietotāja vajadzības. Droši uzlabo vecos produktus un piedāvā jaunus.

Uzņēmuma filozofija deklarē draudzīgumu cilvēkiem, dzīvniekiem un apkārtnei, tāpēc ekoloģija viņiem ir gluži kā atslēga uz saprātīgu tehnoloģiju izmantošanu.

Viens no „Menicon“ veiksmīgākajiem izmēģinājumiem ir vienas dienas kontaktlēcas Miru 1day, kuras acīm redzami atvieglo bieži vien sarežģīto kontaktlēcu ielikšanas procesu – to ražošanas procesā tika pievērsta uzmanība lēcu drošākai un higiēniskākai lietošanai. Tieši tāpēc šīm vienas dienas kontaktlēcām ir raksturīgas milzum daudz īpašības, kas uzlabo kontaktlēcu valkātāja ikdienu.

Miru

Plāns iepakojums

Iepakojums ir acīm redzama šo lēcu ekskluzivitāte un priekšrocība. Lēcu iepakojuma biezums – 1 mm, tāpēc šīs kontaktlēcas ir ļoti ērti nēsāt sev līdzi. Daudzi no lēcu lietotājiem ieraugot šo lēcu iepakojumu izbrīnas, ka tas atgādina plāksteri, tāpēc šādas lēcas nēsāt makā ir īpaši ērti. (Starp citu, kas vēl ir kopējs plāksterim un Miru 1day lēcām? Abi ir paredzēti vienreizējai lietošanai.)

Pats iepakojuma dizains radīts, lai uzlabotu kontaktlēcu ielikšanas procesu:
  1. Vienkārši atverams;
  2. Viegli izņemt lēcu;
  3. Vienkārša ielikšana vienmēr uz pareizo pusi.
miru lecas
Redziet, kontaktlēca ir ietilpināta iepakojumā tieši ar iekšējo pusi uz leju, tāpēc vairs nevajadzēs uztraukties, ka aci sakairinās uz otru pusi ieliktā kontaktlēca un nevajadzēs tērēt laiku lēcas formas pārbaudīšanai „šķīvja“ (nepareiza) vai „bļodiņas“ (pareiza).
Cita priekšrocība – mazāka ticamība baktēriju, mikroorganismu un citu daļiņu pārnēsāšanai uz iekšējās lēcas puses, jo pirksts aizskar tikai kontaktlēcas ar ārējo pusi. Uz šīs puses nosēdušies netīrumi likvidējas vienkārši mirkšķinot acis, bet uz iekšējās to nokļūst daudz mazāk. Tādējādi tiek saglabāta laba acu veselība, kā arī daudz drošāka un higiēniskāka lēcu valkāšana.

Lēcas materiāls

Miru 1day ir ražotas no poly (HEMA-GMA) hioxifilcon A – polimēra, kura saturā ir bezgala daudz brīvo radikāļu, kas dabiski pievelk un notur ūdens molekulas, tādējādi garantējot maksimālu mitrumu un optimālu mitruma līmeņa uzturēšanu.
Molekulārā lēcas materiāla struktūra (oligosaharīdi) ir ļoti līdzīga asaru gļotādām, tāpēc Miru 1day viegli saistas ar cilvēka asarām un tiek saglabāts lēcu valkāšanas komforts visas dienas garumā.

CENTRAFORM

Dēļ polimerizācijas procesa CENTRAFORM Miru 1day lēcas mala kļūst līdzena, kas mirkšķināšanās laikā samazina berzi starp lēcu un acs plakstiņu. Tieši tādēļ kontaktlēcu valkāšana ir kļuvusi daudz patīkamāka un acis tiek mazāk kairinātas.
CENTRAFORM

Asfēriskais dizains

Asfēriskais dizains, kuru tā pat nodrošina CENTRAFORM process, likvidē sfēriskajam dizainam raksturīgo novirzi – tas nozīmē, ka gaismas stari koncentrējas vajadzīgajā centra punktā un redze kļūst daudz asāka un attēls skaidrāks. Īpaši svarīgi tas ir veicot darbus, kas prasa rūpīgumu un vērīgumu vai arī vadot automašīnu. Tā pat acis mazāk nogurst un tik ļoti nesaspringst.
Dizains

Draudzīgas apkārtnei

Lēcu ražošanā izmantojamie materiāli minimāli ietekmē dabu:

  • Plānāks lēcas iepakojums – tiek mazāk izlietoti materiāli;
  • Kastītes, lēcu iepakojumiem, ražotas no pārstrādātas kontaktlēcu formu plastikas.

Specifikācijas

  • Šīs ir vienas dienas kontaktlēcas, tāpēc tās var ielikt tikai vienu reizi un vakarā izņemot tās ir jāizmet. Ar šāda tipa lēcām nedrīkst gulēt, kā arī nedrīkst atkārtoti lietot;
  • Miru 1day paredzētas tuvredzības korekcijai (no -0.50 līdz -10.00 dioptrijām).
  • Vienā lēcu iepakojumā ir trīs tā paša stipruma lēcas. Šādas plāksnītes ir ieliktas ērtā, minimālisma dizaina kastītē, kas viegli ietilps ,piemēram, rokas somiņā.
Kontaktlēcas Miru 1day tiešām var uzskatīt par inovāciju, kas radījusi revolūciju kontaktlēcu iepakojumu ražošanā un lēcu ielikšanas procesā. Inovācija par kuru kontaktlēcu lietotāji nevarēs pārstāt priecāties.

Leave a Reply